niedziela, 29 kwietnia 2007
Czas posprzątać po komunie

Minister kultury i dziedzictwa narodowego Kazimierz M. Ujazdowski zapowiedział, że "symbole dyktatury komunistycznej znikną z miast i ulic w Polsce."

dr oetker

Kotki cz.1

kot

kot5

kot6

kot7

Co mówi Bush, czyli nowe buszyzmy

Każdemu zdarza się powiedzieć coś głupiego. Prezydentowi Stanów Zjednoczonych przytrafia się to na tyle często, że Amerykanie ukuli termin "buszyzm", oznaczający "oryginalną" wypowiedź George'a W. Busha. Poniżej kilka najświeższych wpadek prezydenta USA odnotowanych przez portal slate.com.

george w. bush

''Mylicie się. Wiem jakie to jest trudne. Rozmawiam, z rodzinami, które giną'' (podczas rozmowy o wyzwaniach, jakie niesie wojna, 13.12.2006 r.)

''Tak naprawdę, to w Waszyngtonie jest wiele raportów, których nikt nigdy nie przeczytał. Żeby wam udowodnić jak ważny jest ten właśnie raport, powiem, że ja go przeczytałem i nasz gość też go przeczytał.'' (Podczas spotkania z Tonym Blairem, o raporcie Bakera, Waszyngton 07.12.2006 r.)

''Jednym z moich najtrudniejszych zadań jest przyłączenie Iraku do wojny przeciwko terroryzmowi'' (w wywiadzie dla telewizji CBS, 06.09.2006 r.)

Prezydent Bush: ''Zadasz to pytanie w ciemnych okularach?'' Peter Wallsten z Los Angeles Times: ''Mogę je zdjąć''. Bush: ''Nie, są naprawdę interesujące.'' Wallsten: ''No dobrze, w takim razie je zostawię''. Bush: ''Do słuchaczy - tu nie ma słońca''. Wallsten: ''Myślę, że to zależy od perspektywy.'' Bush: ''Trafiony" (podczas wywiadu udzielanego niewidomemu dziennikarzowi; Bush później przeprosił)

''Nie byłem zadowolony, że Hamas nie chciał ogłosić, iż pragnie zniszczyć Izrael'' (Waszyngton, 05.05.2006 r.)

''Teraz musimy ustalić, jak współpracować, żeby osiągać ważne cele. Jedym z takich celów jest wprowadzenie demokracji w Niemczech'' (Waszyngton, 05.05.2006 r.)

''To jest pierwszy prezydent, George Washington oczywiście. Interesujące jest w nim to, że w ciągu ostatniego roku przeczytałem o nim chyba ze trzy czy cztery książki. Czy to nie interesujące?'' (podczas oprowadzania niemieckiego dziennikarza, Kaia Diekmanna po Białym Domu, 05.05.2006 r.)

''Lubię moich kumpli z Teksasu. Lubiłem ich, kiedy byłem młody, lubiłem ich kiedy byłem w średnim wieku, lubiłem ich zanim zostałem prezydentem. I lubię ich podczas prezydenta i lubię ich po prezydencie'' (Nashville, 01.02.2006 r.)

źródło: gazeta.pl

Buszujący z zbożu

Buszujący z zbożu, czyli psychologia buntownika:

buszujšcy w zbożu

sobota, 28 kwietnia 2007
Kaliber 44 - + i -
17:06, frost.gel , Hip-Hop
Link Dodaj komentarz »
DKA - Marzenia
17:02, frost.gel , Hip-Hop
Link Dodaj komentarz »
DKA - Jakby to było
17:01, frost.gel , Hip-Hop
Link Dodaj komentarz »
piątek, 27 kwietnia 2007
Ludwik Dorn - notka biograficzna
ludwik 2
ludwik 1

 
Georgetown Hoyas University 1994-1996 cz. 2

a i george1

a i george 2

a i george 3

a i george 4

a i george 5

 

Dzieciństwo gwiazdy

Wyszperane w sieci:

allen 1

allen 2

allen 3

allen 4

allen 5

Polacy polubili Unię
W trzy lata po wejściu Polski do Unii Europejskiej 86 proc. Polaków deklaruje, że są zwolennikami wspólnoty, a 7 proc. określa się jako jej przeciwnicy - wynika z sondażu CBOS.
ue
Grzegorz Turnau - Cichosza
Grzegorz Turnau - Bracka
Dorn nowym marszałkiem Sejmu
Ludwik Dorn został marszałkiem Sejmu. W sejmowym głosowaniu za powołaniem Dorna na to stanowisko głosowało 235 posłów. Jego kontrkandydata Bronisława Komorowskiego (PO) poparło 189 posłów. Większość bezwzględna potrzebna do wyboru marszałka wynosiła 214 głosów. Dorn zastąpił Marka Jurka, który zrezygnował ze stanowiska marszałka Sejmu po tym, jak izba nie wprowadziła do konstytucji zmian dotyczących ochrony życia od poczęcia.
źródło: onet.pl
dorn marszałek
czwartek, 26 kwietnia 2007
Najrozsądniejsze wyjście z sytuacji

Wicepremier rządu Ludwik Dorn kandydatem na marszałka, Przemysław Gosiewski wicepremierem, Marek Jurek nie wraca do PiS-u.

Ludek w akcji:

ludek1

ludek 2

ludek3

ludek4

ludek5

Stawianie się ponad prawem

Najpierw Bronisław Geremek, a teraz Tadeusz Mazowiecki odmawia złożenie oświadczenia lustracyjnego. To nic, że robią to z rozgłosem godnym sprawy poważniejszej niż podpisanie oświadczenia, które i tak składali już po kilka razy. Geremek i Mazowiecki nie tyle przeciwstawiaja się zasadzie dura lex sed lex, lecz przede wszystkim wystawiają na szwank dobre imię Polski i polskiego rządu. Robią to świadomie i cynicznie. Przez 16 lat bez słowa sprzeciwu znosili miłościwie panującym nam komunistów, czerwonych i różowych. Teraz sami stali się ,,mniejszością" i nie potrafia sobie z tym poradzić. Do dowalenia oszołomą i rezimowi Kaczorów  nie wystarczy już bowiem polski teren, tą sprawa musi zająć się Parlament Europejski. A może nawet Trybunał Sprawiedliwości w Hadze.... Życzę powodzenia...

 sierpień 80

PS.

Polecam wpis Krzysztofa Leskiego - Mazowiecki czyli nowy świecki obyczaj.

PS 2.

Władysław Bartoszewski powiedział kiedyś, że o lustracji nie powinny się wypowiadać te narody, które nie miały u siebie doczynienia z systemem komunistycznym. Na nic zatem gadanie Francoisa Bayrou w obronie rzekomo krzywdzonego Geremka...

środa, 25 kwietnia 2007
WWO - Mogę wszystko
18:06, frost.gel , Hip-Hop
Link Dodaj komentarz »
WWO - Tak to wygląda
18:05, frost.gel , Hip-Hop
Link Dodaj komentarz »
WWO - W Wyjątkowych Okolicznościach
18:05, frost.gel , Hip-Hop
Link Dodaj komentarz »
WWO - Sen
18:04, frost.gel , Hip-Hop
Link Dodaj komentarz »
WWO feat. Soundkail - Nie bój się zmiany na lepsze
18:03, frost.gel , Hip-Hop
Link Dodaj komentarz »
WWO - Damy radę
18:01, frost.gel , Hip-Hop
Link Dodaj komentarz »
Zipera - Patriota
18:00, frost.gel , Hip-Hop
Link Dodaj komentarz »
Zakłamywania historii cd - wystąpienie Szmajdzińskiego.
W ocenie szefa klubu SLD Jerzego Szmajdzińskiego, postawienie przez IPN gen. Wojciechowi Jaruzelskiemu zarzutów o kierowanie związkiem przestępczym o charakterze zbrojnym, w związku z wprowadzeniem w 1981 r. stanu wojennego, to "prawny i polityczny" skandal.
źródło: onet.pl
jszmaj
PS.
Skandalem jest to, że Pan Szmajdziński i inni komunistyczni aktywiści i zdrajcy radzieccy dalej funkcjonują w polskim życiu publicznym. Nie dość, że rozdzielili między siebie majątek PRL-u, to jeszcze próbują w dalszym ciągu chronić zbrodniarzy i przestępców, sprawców zbrodni ludobójstwa i czystek politycznych. Ludzi, którzy wprowadzili stan wojenny,a tym samym złamali godność i szacunek Polaków.
Panie Szmajdziński. Pamiętamy!!! 
13 grudnia 1981
wtorek, 24 kwietnia 2007
Gwiazdy NBA solidarne z rodzinami ofiar z Virgiinia Tech

Swoją pamięć o 32 ofiarach Cho Seung-Hui wyrażają m. in. Allen Iverson (Denver Nuggets) i Antwan Jamison (Washinghton Wizards).

Allen I

Antwan J

źródło: nba.com

18:26, frost.gel , NBA
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3